Mes Kimya

Hakkımızda

Bilinçli tarım ve kaliteli ürünlerle çiftçimizin yanında olmayı ve yüksek kaliteli ürünlerle tarım sektöründe yer almayı hedefleyip 2015’te Edremit Organize sanayi Bölgesinde hizmete giren kuruluşumuz ,toprağın kaybettiği eksik besin maddelerini tekrar ona kazandırıp ,canlandıran ve verimliliğini arttıran, Toprak düzenleyici Harman Organik Sıvı halde Humik Asit ‘i üretmektedir.

Verimliliği artan topraktan verimli ürün alınır. Kaliteli organik madde kaynağı olan, potasyum ve iz elementler ile toprağı canlandırıp, bitkiye hayat veren Harman Organik ,yıllarca yapılan yanlış gübreleme uygulamaları sonucu toprakta bulunan ancak bitkilerin kullanamadığı bitki besin maddelerini de çözerek kullanabilmesini sağlıyor.

Toprağı fiziksel ,kimyasal, biyolojik olarak iyileştirip bitkinin gelişmesini sağlayan ideal bir toprak düzenleyiciyi çiftçimize sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Mes Kimya olarak Kuruluşumuzun bundan sonraki hedefi, taban ve üst gübreleri üreterek çiftçimize eksiksiz bir hizmet sunmak ve pazar payını arttırmaktır